Soft Cup Tenis Turnuvasına Yoğun İlgiyle Kontenjanlar Doluyor

Soft Cup Tenis Turnuvasına Yoğun İlgiyle Kontenjanlar Doluyor

27 Mayıs – 02 Haziran 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan ikinci Soft Cup Tenis Turnuvası için başvurular büyük bir hızla doldu. Soft Ambalaj ve Fikirzen Reklam Ajansı’nın organize ettiği turnuva, bu yıl da tenis tutkunlarını bir araya getirecek ve geçen yılın başarısını daha da ileriye taşıyacak.

Turnuva, Batman TPAO tenis kortlarında minikler, küçükler, gençler, erkekler A ve B kategorileri ile kadınlar A ve B kategorilerinde gerçekleşecek. Özellikle erkekler A ve B, kadınlar A ve B kategorilerine olan yoğun ilgi nedeniyle bu kategorilerdeki kontenjanlar kısa sürede doldu. Turnuvaya toplamda 400’e yakın katılımcının başvurması beklenirken, bu sayı başvuru döneminin ilk haftasında neredeyse tamamlandı.

Turnuva Koordinatörü Cemal Kaya, etkinliğe gösterilen ilgiden dolayı büyük gurur duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Katılımcı sayısındaki artış, turnuvamızın ne kadar büyük bir ilgi gördüğünün göstergesi. Soft Cup, ikinci yılında özellikle çevre illerden de katılım sağlayan sporcu sayısı ile bölgenin en prestijli etkinliklerinden biri haline geldi. Heyecan dolu bir hafta bizi bekliyor. Tüm tenis severleri turnuva boyunca maçları izlemeye davet ediyorum”

Geçtiğimiz yıl büyük beğeni toplayan turnuva, bu yıl daha fazla katılımcı ve sponsorla, tenis sporunun gelişimine katkı sağlamaya devam edecek. Turnuvanın ikinci yılında, sporculara unutulmaz bir tenis deneyimi sunulacak ve bölgedeki tenis tutkunları bir araya gelerek büyük bir coşku yaşayacak.